Baby geschenkje

Hi,

Na enkele drukke weken eindelijk nog eens de tijd gevonden voor een berichtje.

Ieder moment van de dag is er ergens op aarde een klein mirakeltje dat voor het eerst levenslicht ziet. Best wel wonderbaarlijk als je hier bij stilstaat!

Een baby geschenkje maken is, zoals jullie wellicht al gemerkt hebben, mijn favoriet.Telkens iemand vertelt dat er een kindje werd geboren, sta ik te springen om een origineel cadeautje te bedenken.

Deze keer ging ik voor iets meer aankleding. Ik zocht een mooi mandje uit en vulde dit met leuke bruikbare spulletjes.

  • Pampers
  • Sokjes
  • Handdoekjes
  • Fopspeen
  • Knuffelbeer
  • Muts

Het “pamperfiguurtje” bestaat uit een 8 tal pampers, aangevuld met sokjes en een mutsje. Daarnaast is er mini-pampertaart + cupcake voorzien. Het roze beertje is eenvoudig te maken met een handdoek, enkele elastiekjes en lintjes. Op Pinterest zijn tal van instructiefilmpjes te vinden.
Verder afgewerkt met een beertje en fopspeen.

Deze slideshow vereist JavaScript.

Ik hoop dat het klein meisje en de kersverse ouders er nuttig gebruik van kunnen maken en wens hen veel geluk toe.

Ook een geboorte in de familie of vriendenkring? Geen idee wat te geven?
Vraag gerust tips en ideetjes. Hier kun je me contacteren.

Liefs,

Prinsessenboontje

Gepubliceerd door

Prinsessenboontje

Bijzondere momenten verdienen unieke geschenkjes. Geboorte - Huwelijk - Verjaardag

Een reactie op “Baby geschenkje

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s